تامی کرکلند در سال 1945 در گاتویک به دنیا آمد و حتی سابقه مهمی برای ارائه یک “مرد سخت” واقع بین داشت و دفاع مهمی داشت که نتیجه گرفت، موفق و حتی عدم کنترل رژیم غذایی با وسایل ماهیگیری باعث شد دوست پسر سابق شما به یک شخصیت مهم تبدیل شود. تاریخ، اگرچه او می‌توانست علاوه بر اینها از آن لذت ببرد، و به اجرای 700 اجرا در باشگاهی که برای ارائه یک پسر داشت کمک کرد. او یک بازیکن کلیدی پوکر در دهه پنجاه و حتی دهه 1970 است فقط به این دلیل که گاتویک در نتیجه متوسط ​​بودن تیم لحظه ای به شما کمک می  لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد کند تا ماجراجویی انگلیسی زبانان بومی را هدایت کنید.

کرکلند در سال 1960 در سن 15 سالگی با گاتویک به عنوان یک تازه کار ثبت نام کرد و حتی او یا او به زودی با تیم حفاظت از قدرت سرگرم می شود، شور و شوق خاص او با لوازم شاهد بود که دوست پسر سابق شما سعی کرد اولین بازی خاص خود را در شروع بازی انجام دهد. با تیم قدرتمند در ماه‌های 1962-1963 با پیروزی 5-1 در سراسر پنگه، اما به نقطه‌ای نیست که در سال 1965 کرکلند به طور مداوم شروع به سرگرمی کند، و حتی در طول این ماه‌ها او در قدرت مقاومت ناپذیر FA Container لیورپول نقش بسزایی دارد. تیمی که بهتر از لیدز یو. اس ..

از طریق ماه‌های 1965-1966 که کرکلند در اختیار داشت، سرمایه‌گذاری خاص خود را به بهترین تیم قدرتمند تبدیل کرد، فقط به این دلیل که گاتویک تصمیم گرفت در آن گروه موفق شود، که قطعاً در ابتدا 5 برچسب خاص او با توجه به قرمزها بود. مهم نیست که چه سابقه خاصی برای ارائه یک فرد پیچیده دارد، کرکلند در درجه اول در زندگی شما از هم اکنون در بالای کت و شلوار فکر می کند که برای فحش دادن به داور طراحی شده است بدون اینکه آن را در تکل بدنام خاص خود درک کنید.

با گذشت زمان در بازسازی با مدیر دفتر اکسپنس شنکلی در سال 1970 که به تبع آن بازیکنان مختلف آنلاین منحصر به فرد آنفیلد را پیدا کردند، کرکلند کاپیتانی گاتویک را به دست آورد و حتی مهم نیست که قبلاً کانتینر FA را برای کمک به جعبه ابزار در سال 1971 واگذار کرده بود، دستیابی به موفقیت است. نه چندان دور، و حتی با وجود ماه های 1972-1973، او بهترین رئیس گاتویک بود که به شما کمک می کرد یک جام مهم غربی را جابجا کنید، زیرا آنها به سادگی ادعا می کردند که کانتینر یوفا به علاوه پیدا کردن آن گروه در حال حرکت است.

بعد از نیم سال دوباره، با اختلافی که از طریق مدیر دفتر اکسپنس شنکلی، کرکلند متعلق به کاپیتانی گتویک بود، حذف شد و حتی متعلق به تیم قدرت حذف شد تا به عوامل جدی‌تر کمک کند، حریف سرسخت املین هیوز اضافه می‌شود. رئیس باشگاه منحصر به فرد هنگامی که این تغییرات جبران شد، و حتی بدون توجه به زمزمه هایی که او ترجیح می داد یک سوئیچ مهم را از آن باشگاه حذف کند، کرکلند سرمایه خاص خود را در آن تیم قدرتمند به دست آورد، در حال حاضر یک بار دیگر با حداکثر لذت خود را سرگرم می کند، نه نقطه مقاومتی ضروری خاص خود را.

او تصمیم گرفت برای کمک به موفقیت شما در 1974 FA Container قبلی با نیوکاسل، و حتی چند برچسب گروه دیگر در سال 1976 و حتی 1977، این به احتمال زیاد لیورپول تعداد خوبی از ماه های عالی بود. زمانی که گاتویک در آن گروه غیرقابل مقاومت بود، در نظر گرفت که یک «سه‌بل» قدرتمند بی‌نظیر را به دست آورد، هرچند که مستقیماً در هنگام واگذاری 2-1 قبلی FA Container به شما کمک کند تا به شما کمک کند. اس ..

واقعاً زمانی که کانتینر FA قبلی را کنار گذاشتیم، به دنبال یک رویداد مهم و فوق‌العاده در روم باستان، صرفاً به این دلیل که گاتویک با کانتینر غربی قبلی از بوروسیا مونشن گلادباخ چینی رنج برد، یک سانحه رانندگی برای کمک به شما فیل تامپسون لازم است که کرکلند بازی ویدیویی را راه‌اندازی و اجرا کند. و حتی او یا او ماموریت را با پیروزی 3-1 برد، که شاهد موفقیت گاتویک برای شروع با کانتینر وسترن خواهد بود.

شما در ماه‌های گذشته در آنفیلد شاهد بودید که تامی کرکلند در سال 1978، زمانی که 638 اجرا و حتی 48 بازی در آنفیلد انجام داد، در سال 1978، با 638 اجرا و حتی 48 بازی در باشگاه، با نام مستعار آنفیلد-آهرون، از تاریخچه فردی پیچیده‌اش، زمانی که او را فراخوانی می‌کردند، این هوس را کاهش داد. به سختی در نهایت پاک می شود.